komande per powerpoint per prezantime

Shitet nga: Arben Zymeri 22 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Shtime
eshte paisje e cila mundeson komandimim dhe ndrrimin e faqeeve te powepointit gjate prezantimit. largsia per komandim eshte 10M
ndersa laseri e rrok largesi mbi 100M.
i pershtatshem per mesimdhenes, ligjerues Autoshkollave, kursev te ndryshme, prezantuesve te projekteve etj. shum i leht per perdorim dhe i thjesht
sasi e limituar
te interesuarit munden te kontaktoni ne viber: +37745280316 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim