Pllake ame , procesor dhe 2 RAM memorie

Shitet nga: Alban 24 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Shtime
Shes pllaken ame AsRock 945 gsm, procesor 3.4 GHz 2 logical core dhe 2 Ram memorie nga 1 GB.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim