Aparat Digjital per Fotografim

Shitet nga: Nexhati 03 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Fotoaparate
Ky foto aparat eshte ne gjendje shume te rregullt, ekam ble para disa muje,mirpo nuk ekam perdor perveq njeher ne nje dasem, dhe me spo me nevojitet nuk ka kurfar pengese gjithqka ne rregull eshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim