Canon EOS 60D

Shitet nga: Shpetim Gashi 07 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati profesional i ardhur nga zvicrra
me objektiv 18-135, SdCard 8 Giga, adapteri origjinal , blici dhe qanta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim