Montim ,Shtije , Abonim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Digital-SEFA 19 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Bejme shitjen e resiverave si : Amiko mini HD , Amiko micro HD , Wizard Class HD , Tring HD , Fly Box HD nga Digitalb , Next HD , IPTV etj..
Bejme Montim profesional me tradit 30 vjeqare , Sat me LNB 2 deri ne 5 qe jan aktiv
Si dhe bejme abonim te dreambox me nje cilesi dhe stabilizim te lart
Gjindemi ne rr : "Anton Qeta " perball stacionit te policis
Per Klient serioz kontaktoni :
044 570 330 , 044261410
Email : sefadigital66@hotmail.com
Skype : Qendrim Latifi
Facebook : Digital SEFA (faqe)
Viber : +37744261410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim