Dream box hd ,golden media german hd

Shitet nga: lulzim 03 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
shes receiver me te cilin mund ta abononi shum thjeshte me 5 euro ne muaj dhe ti shikoni ndeshjet e futbollit po ashtu dhe shum kanale te huaja perfshi ktu edhe disa te tring dhe digitalb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim