TV LG

Shitet nga: ardian 04 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv 42 inch ne gjendje te Mir boj edhe ndrrim kontaktoni edhe ne Viber +37745505943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim