Televizorë

Shitet nga: televizor 28 Dhj 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizorë i markës GRUNDIG, në gjendje të rregullt .

GRUNDIG
100 Herc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim