Televizor plazma

Shitet nga: Reshat 20 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte shume i rujten shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim