Televizor

Shitet nga: Nderim 01 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor gjerman Gording,kolor,diemnesionet siq shihen ne foto,e jap me qmim shume te lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim