Telivizor

Shitet nga: Bashkim 19 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Punon shummmmm mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim