shes tv

Shitet nga: muhamet selmani 12 Jan 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv te posardhur nga swiss

philips 130

toshiba 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim