shitet tv me drikiton

Shitet nga: sito 29 Jan 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shitet tv me drikiton ne gjetje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim