Kamerë per fotografi dhe video-GENIUS

Shitet nga: Genius 25 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren te tipit Genius me qmim te volitshem thuajse e pa perdorur .
E kam ble para 1 viti 80 euro e kom dikun edhe faturen po arsyja qe pe shes esht se nuk m'duhet.
Posedon:CD.kabllo lidhse per pc.
Inxhizim deri 720 P HD
Maximum 20 Mega pixels
16x digital zoom
Face detection
Kontakt edhe ne viber +38649641594
mundeni me pa edhe ne link:http://www.geniusnet.com/Genius/wSite/public/Data//geniusOnline/upload/eCatalogue//G-Shot_DV800.pdf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim