Sony HVR-Z1E

Shitet nga: Shpetim Gashi 02 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   850 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera profesionale e ardhur nga zvicrra dhe eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim