Shitjen,Insalimin e Kamerave te Sigurise HD dhe ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Protect System 15 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme instalimin dhe shitjen e kamerave profesionale te sigurise me kualitet shum te lart HD 720p deri 1080p Full HD kamerat jan digjitale IP Camera dhe vezhgim ne PC,Smart phone,etj ku do qe ndodheni.

Bejme intalimin dhe shitjen e alarmave profesional me kualitet te lart ;
Alarm kunder vjedhjes
me tel
pa tel (wireless)
Alarm kunder zjarrit

Bejme shtrirjen dhe instalimin e rrjetit te internetit ne menyr profesionale per objekte dhe biznese

!!!!!! Qmimet jan shum te Volitshme !!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim