Black Berry dhe Nokia

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GENTA 10 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Shtime
Esht black berry shum i mir dhe nokia jan tmir jan trujten bojna edhe ndrrime
kontaktoni ne numrin 044783401 dhe ne viber +37744783401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim