htc desire a8181

Shitet nga: andi 11 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Shtime
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
shes htc esht ne rregull gjithqka vetem nuk mund te degjoni muzik me vokmena sepse her i ben her si ben dhe tjeter ska asgje qe si ben
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim