Lg L70 D320

Shitet nga: Andi 29 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Prodhuesi: LG
Modeli: L70
Shitet telefoni i ardhur nga Gjermanie ne gjendje perfekte i cili ka 4Gb Hapsir , dhe 1 Gb RAM (shpejtsi)
Cameren perpara e ka 8 mp , ngjyr te bardh , i rujten shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim