Telefon dora

Shitet nga: faredin 06 Shk 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Shtime
shes telefon dora esht kejt mir viq shiriti esht i kput veq mos thirrni ne numrin qe esht se esht gabimhini ne facebook dhe qoma kerkesen per shoqeri emri betim neziraj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim