2x goma të verës 275/30 zr19 te perdorura

Shitet nga: goma 13 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2x goma te verës 275/30 zr19 java 30 viti 2011 te perdorura shiten !!urgjent!!
Qmimi 30€ per cop. (pak i.diskutueshëm).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim