Alu Fellga R17

Shitet nga: Diend 02 Pri 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet R17 , te ardhura nga Gjermania , ne shitje perfshihen edhe gomat.
Nr kontaktues : 044911866 , Viber , Whatsapp .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim