Alu Fellge R17

Shitet nga: Diend 08 Pri 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 17coll , ne shitje perfshihen edhe gomat , fellnet jan te ardhura nga Gjermania . Kontakt
044-911-866 Viber, Whatsapp etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim