Bandash per Audi

Shitet nga: Burim Ramadani 20 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te thjesht per Audi a4 dhe golf 5 jan te ri me kapak te but jan 15 .mirpresim bler serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim