Fellga Per Opel Astra

Shitet nga: Shpejtim 26 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellgat Per Opel Astra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim