Fellga me 4 goma te reja

Shitet nga: Bashkim 19 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gumat jan 15. 205. 60 bajn per pasat audi 2002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim