Fellne 15 bej ndrrim me14

Shitet nga: Leli 13 Shk 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan me kater bira 15tsheper fiat punto vnut i kam me goma jan veq qe pak tmdhaj per fiat arsya
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim