Fellne 16 per golf4,5,6

Shitet nga: Alban 26 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me 5 bira te perdorura boj ndrrim edhe me fellne 15 cmimi 300€ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim