Fellne 17she per BMW

Shitet nga: Veton 20 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17she per BMW
400 euro komplet 4 fellne me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim