Fellne 17she per BMW

Shitet nga: Besnik 22 Tet 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17she per BMW
Fellnet jan te kompletuara me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim