Fellne 195/65R15

Shitet nga: fatlum 09 Pri 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 195/65R15 me goma te veres shum te mira per passat. golf. audi. etj me 5 bira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim