Fellne R17

Shitet nga: Diend 09 Pri 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 17coll , vijn bashk me goma . Fellnet jan te ardhura nga Gjermania .
Kontakt : 044-911-866 Viber , Whatsapp .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim