Fellne X6

Shitet nga: Besnik 19 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne X6
17she dhe 18she
4copa=500 euro
8copa=950 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim