Fellne me goma vere 205/15 R15

Shitet nga: Naser 15 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma vere 205/65.R 15 qmimi 250 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim