Fellne per BWM

Shitet nga: Mirlind Deliu 23 Mar 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dhe ndrroj Fellnet e BMW
BMW 3 SERIES E46 17 inch MJan te rujtura shumm mir ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim