Fellne per ford

Shitet nga: Bashkim 18 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Svedese fellne per ford te ardhur nga gjermania fellnet jan shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim