Fellne per golf 2

Shitet nga: Bashkim 17 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me Goma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim