Fellne per mercedes

Shitet nga: Bashkim 18 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes njana pak a ekrisne me Goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim