Fellne pet golf 5 -80

Shitet nga: Fatmiri 11 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne per golf 5 te ardhura prej zvicrre janë 205/55/R16 jan me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim