Fellne por opel astra

Shitet nga: Liridon 08 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne po sa kan arudh nga zvicrra jan por opel aster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim