Fellne

Shitet nga: shefki 23 Jan 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te sapo ardhura nga gjermania shum pak te perdorua dhe ne gjendje shum te mir me madhsi 15 ju mund te na vizitoni ne qytetin shtime rruga anton qeta
Faleminderit per mirkuptimin.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim