Fellne

Shitet nga: Venas 09 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felnet 15 shum te mira per golf 4 etj gumat jan shum tmira 045 692 587 ose v
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim