Goma 16 te dimrit m+s

Shitet nga: geli 10 Dhj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat 16 te dimrit shum pak te perdorta thuja treja viti tyne 2013 gomat 205 55 r16 muni edhe nviber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim