Goma,Bandash

Shitet nga: xxxxx 28 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 14-she me bandash shum pak te perdorura
mund te kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim