Goma dhe Fellne 225/45/18

Shitet nga: Fellne 04 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te ardhuraa nga zvicrra vetem 5 muj te perdorura
Fellnet jan per Audi
Model i Ri
Gjithashtu shes edhe 4 copa guma te dimrit
205/55/16 M+S
Shes edhe 2 guma per motor
120/70/17 e para
190/50/17 e mrama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim