Goma dhe bandazha

Shitet nga: lorik 13 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres me bandash Gomat jan dy muaj te perdorura, po ashtu edhe bandasht jan te ri dhe kan 5 vrima per golf 5
Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim