Goma me bandazhe

Shitet nga: Leutrim 11 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite goma me bandazhe 205/40/r17 ne gjendje shum te mire M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim