Goma me fellga

Shitet nga: Leutrim 10 Gsh 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma ne gjendje te rregullta 205/40/R17 me fellga m+s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim