Goma me fellne

Shitet nga: Gentian 05 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet jan per reno jan 17 jan t mira gomat jan t mira xhelsin per kapak e kan n gjendje t mir
Jan muni me ardh edhe vet mi pa
Mi kqyr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim