Goma me fellne

Shitet nga: Gent 03 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me bandazh jan shum t mira gomat jan te dimrit jan shum t mira per ma shum info contakto ne nr e telit 044471939 ose 045954470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim